Formuła tego typu wyjazdu jest najbardziej elastyczną propozycją w naszej ofercie. Wycieczki mają charakter objazdowy, co oznacza, że każdy dzień to nowa przygoda i lokalizacja a co za tym idzie również hotel w którym nocujemy. Na posiłki zatrzymujemy się w barach i restauracjach po drodze.

Przed wyjazdem przygotowujemy trasę ale ale jesteśmy otwarci również na Wasze sugestie i zmodyfikujemy ją wedle potrzeb. Bagaże wozimy ze sobą na motocyklach (są wyposażone w kufry centralne i opcjonalnie elastyczne torby). Możliwa jest też asysta samochodu. Noclegi rezerwujemy wcześniej, z jednodniowym wyprzedzeniem lub na birząco.

Taka forma wyprawy jest najbardziej kreatywną formą poznawania Hiszpanii i Portugalii, sprawdzającą się najlepiej w małych grupach. To spełnienie idei podróży gdzie oczy poniosą, cały półwysep Iberyjski stoi przed nami otworem. Czy to podróż do Andaluzji, a może do kraju Basków, czy też w Pireneje lub do Portugalii – wybór należy do Was. Wycieczki można wydłużyć lub skrócić – to zależy od Was.

 

Jesteśmy dla Was

Jeżeli macie pomysł na trasę indywidualną, to możemy ją również zorganizować.

 

Podczas wycieczek objazdowych zapewniamy: transfer z i na lotnisko, opiekę rezydenta, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, w zależności od sytuacji w hotelu lub kwaterach Air B&B, śniadania, motocykl Yamaha lub BMW do wyboru z naszej floty, wspaniałe widoki i kręte trasy.

  • Cena nie obejmuje: biletów lotniczych, wyżywienia poza śniadaniami, paliwa do motocykla, ubezpieczenia indywidualnego i wydatków własnych.
  • Ilość dni w siodle zależy od kierunku i zaplanowanej trasy, w tym przypadku stawki będą negocjowane indywidualnie
  • Po stronie uczestników leżą opłaty za bilety lotnicze, paliwo do motocykli i wydatki własne.
  • Możliwe są również dłuższe lub krótsze pobyty (do indywidualnego ustalenia).

 

 

 

Pracujemy cały rok, nie musicie dopasowywać się do terminów – to my dopasujemy terminy dla Was. Skontaktuj się z nami i umów się na odpowiadający Tobie termin