Kim jesteśmy

Jesteśmy trójką pasjonatów podróży motocyklowych, wycieczki organizujemy właściwie od zawsze o od 8 lat robimy to zawodowo. Zespół tworzą :

Tomasz – Przewodnik i organizator przedsięwzięcia. Człowiek od bardzo dawna związany z motoryzacją. Długoletni pracownik Yamaha w Polsce. Podobno dobrze nawiązujący kontakty z Ludźmi i dobry organizator. Zawsze stara się żeby każdy odnalazł na wyjeździe coś dla Siebie.

Katarzyna – dusza Przedsięwzięcia dbająca o atmosferę i harmonię na wyjazdach. Kasia zajmuje się tematami rezerwacji i bezstresowego pobytu naszych Gości. 

Adrian – wsparcie logistyczne zaplecze merytoryczne i techniczne , człowiek zabezpieczający nasze wycieczki i podróże od strony transportu i serwisu.

 

Gdzie działamy i jeździmy

Zapraszamy Hiszpanii, motocyklowego raju. Jest to drugi na świecie kraj pod względem  ilości przyjmowanych turystów. Według opisów odwiedza ją rocznie ponad 50 milionów osób. Kraj ten ma wspaniały klimat, piaszczyste plaże, łagodne zimy, wspaniałe i zróżnicowane widoki, a do tego bardzo przyjaźnie i optymistycznie nastawionych mieszkańców. Całości dopełnia wyśmienita kuchnia, wyborne trunki, wspaniałe zabytki, bogata historia i wiecznie świecące słońce.