Kim jesteśmy

Pasjonatami podróży motocyklowych, którzy swoja miłość do motocykli i wypraw przekuli z hobby w pracę. Wyprawy organizujemy właściwie od zawsze, a od 8 lat już zawodowo.

Zespół tworzą :

 

Tomasz Trautman – Przewodnik i organizator przedsięwzięcia. Człowiek od bardzo dawna związany z motoryzacją, przez 8 lat  przewodnik, który prowadził wycieczki stacjonarne i objazdowe po Hiszpanii, Portugalii, Maroku i Islandii. Długoletni pracownik Yamaha w Polsce. Podobno dobrze nawiązujący kontakty z Ludźmi i dobry organizator. Zawsze stara się żeby każdy odnalazł na wyjeździe coś dla siebie.

 

Katarzyna Potrykus – dusza MoToTours, dbająca o atmosferę i harmonię na wyjazdach. Dba o przygotowanie organizacyjne.

 

 

Adrian Kantor – wsparcie logistyczne zaplecze merytoryczne i techniczne , człowiek zabezpieczający nasze wycieczki i podróże od strony transportu i serwisu.

 

 

Gdzie działamy i jeździmy

Miejscem na ziemi, które stało się naszym domem jest Hiszpania, motocyklowy raj! Tutejsze drogi to niesamowita ilość zakrętów, fantastyczna nawierzchnia i co też bardzo ważne, znikomy ruch. Całości dopełnia wyśmienita kuchnia, wyborne trunki, wspaniałe zabytki, bogata historia i wiecznie świecące słońce. Od dawna podróżujemy motocyklowo przez cały Półwysep Iberyjski, Korsykę i Afrykę Północną i chcielibyśmy Wam to wszystko pokazać.

Zapraszamy do KONTAKTU