WYJAZD STACJONARNY – COSTA BLANCA

START: hotel Port Europa w Calpe skąd codziennie wyruszamy. Trasy maja długość od 180 do 250 kilometrów.  Przejazd z postojami na podziwianie widoków, posiłkiem, kawą i innymi atrakcjami to około 8 – 9  godzin dziennie.

Czas : 7 dni
Dystans : około 1300 km

OPIS TRASY

MINIMALNA ILOŚĆ OSÓB – 1 (kierowcy)

Tygodniowy* pobyt kierowcy 1150 euro**/750 euro***

Tygodniowy* pobyt osoby towarzyszącej 400 euro**/ 150 euro***

 

Cena obejmuje: transfer z i na lotnisko w Alicante lub Walencji, opiekę rezydenta, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, śniadania, motocykl Yamaha lub BMW do wyboru z naszej floty, 6 wycieczek motocyklowych z przewodnikiem, poczęstunek na plaży po przylocie. Cena nie obejmuje: biletów lotniczych, wyżywienia poza śniadaniami, paliwa do motocykla, ubezpieczenia indywidualnego i wydatków własnych.

* Możliwe są także krótsze lub dłuższe pobyty, które są wyceniane indywidualnie.

** Cena nie dotyczy okresu Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku oraz Świąt Wielkanocnych, oraz okresu czerwiec – sierpień. Oferty w tych terminach wyceniane są indywidualnie.

*** Cena przy zakwaterowaniu we własnym zakresie ( obowiązkowy strzeżony lub zamykany parking)

 

TRASA OBJAZDOWA – PORTUGALIA

Czas : 7 lub 10 dni ( w tym jeden dzień przerwy )
Dystans : około 1850 km ( wariant 7 dniowy ) lub 2250 km ( wariant 10 dniowy )

Dni wycieczkowe zaczynamy śniadaniem około 8.30 – 9.30 w wybranym przez nas hotelu, skąd wyruszamy zgodnie zaplanowaną trasą. Codziennie w okolicach godziny 15 w zależności od ilości przejechanych kilometrów i naszego samopoczucia ustalamy nocleg. Dystans dzienny jaki będziemy pokonywać to około 300 kilometrów z jednym dniem odpoczynku na pływanie łodziami w klifach południowej Portugalii. Po drodze będziemy się stołować w upatrzonych i podobających się nam restauracjach lub przydrożnych barach.

OPIS TRASY

MINIMALNA ILOŚĆ OSÓB – 4 (kierowcy)

KOSZT UDZIAŁU

– 7 dni – 1550 euro kierowca / 350 euro osoba towarzysząca

– 10 dni – 1750 euro kierowca / 450 euro osoba towarzysząca

Cena obejmuje: transfer z i na lotnisko w Porto, opiekę rezydenta, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, śniadania, motocykl Yamaha lub BMW do wyboru z naszej floty. Cena nie obejmuje: biletów lotniczych, wyżywienia poza śniadaniami, paliwa do motocykla, ubezpieczenia indywidualnego i wydatków własnych.

 

TRASA OBJAZDOWA – ANDALUZJA

Czas : 7 lub 9 dni
Dystans : około 1750 km ( wariant 7 dniowy ) lub 1950 km ( wariant 9 dniowy ) 

Dni wycieczkowe zaczynamy śniadaniem około 8.30 – 9.30 w wybranym przez nas hotelu, skąd wyruszamy zgodnie zaplanowaną trasą. Codziennie w okolicach godziny 15 w zależności od ilości przejechanych kilometrów i naszego samopoczucia ustalamy nocleg. Dystans dzienny jaki będziemy pokonywać to około 300 kilometrów. Po drodze będziemy się stołować w upatrzonych i podobających się nam restauracjach lub przydrożnych barach.

OPIS TRASY

MINIMALNA ILOŚĆ OSÓB – 4 (kierowcy)

KOSZT UDZIAŁU

– 7 dni – 1400 euro kierowca / 350 euro osoba towarzysząca

– 9 dni – 1600 euro kierowca / 400 euro osoba towarzysząca

 

Cena obejmuje: transfer z i na lotnisko w Maladze, opiekę rezydenta, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, śniadania, motocykl Yamaha lub BMW do wyboru z naszej floty. Cena nie obejmuje: biletów lotniczych, wyżywienia poza śniadaniami, paliwa do motocykla, ubezpieczenia indywidualnego i wydatków własnych.

 

Jeśli interesują Was inne miejsca lub trasy w Hiszpanii i Portugali – zapraszamy do KONTAKTU